خرید یو پی اس دیتا سنتر

خرید یو پی اس دیتا سنتر

خرید یو پی اس دیتا سنتر با قیمت مناسب 

خرید یو پی اس دیتا سنتر با قیمت مناسب میتواند کمک حالی برای شرکت ها باشد که بتوانند داده های خود را بدون اینکه از بین برود نگهداری کنید در ادامه  راجع به یو پی اس دیتا سنتر چیست ؟ و دلیل استفاده اش برایتان توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

مطلب بیشتر : خرید یو پی اس اداری 

خرید یو پی اس برای دیتا سنتر-رام سیستم

یو پی اس دیتا سنتر چیست ؟

به منظور اهمیت انتقال خدمات وابسته به هاستینگ وب سایت ها به داخل کشور از طرف نهادها و مراکز دولتی و خصوصی به منظور نگهداری محرمانگی داده ها و اطلاعات و تقلیل میزان نیاز کشور به دیگر کشورها در این حیطه کاری، الزام به گسترش امکانات خدماتی دیتاسنتر درون مرزی بسیار چشمگیر است.

خرید یو پی اس برای این مجموعه ضروری است که بتواند در زمان قطع و وصل شدن برق بدون اینکه به داده ها صدمه ای وارد شود یا از بین برود از آن ها محافظت کند.

مطلب پیشنهادی : جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

قیمت یو پی اس دیتا سنتر

دلیل استفاده از یو پی اس دیتا سنتر چیست؟

با توجه به میزان اهمیت مراکز داده یا همان دیتا سنترها، استفاه از یو پی اس  با هدف تصحیح و سالم کردن برق ورودی، ایجاد امنیت دستگاه های مصرفی یا به زبانی دیگر افزایش عمر و سلامتی آنها در مقابل انواع آسیب های جریان و ولتاژ و همچنین حل مشکل قطع برق پیشنهاد می گردد.

مطلب بیشتر : خرید یو پی اس دندانپزشکی 

چرا وجود یو پی اس دیتا سنتر ضروری است ؟

دیتاسنتر‌ها، تجهیزات اصلی و مهم هر سازمان را دریافت، نگهداری و پشتیبانی می‌کنند و تمامی سرویس‌های ارایه شده در آن‌ها باید دقیق، مطابق با برنامه و بدون کوچکترین وقفه باشد تا تبادل، مدیریت و استفاده از داده‌ها با بیشترین کارایی انجام شود.

از سویی دیگر، با توجه به حساسیت سرورهای کامپیوتری، اتاق سرور ها و دیتاسنتر ها، با از کار افتادن آن‌ها، احتمال از بین رفتن اطلاعات کل مجموعه وجود دارد، هیچ شیوه‌ای مانند خرید دستگاه یو پی اس  نمیتواند از سرور و تجهیزات شبکه در برابر مشکلات احتمالی محافظت کند.

خرید یو پی اس دیتا سنتر-رام سیستم

خرید یو پی اس دیتا سنتر را جدی بگیرید  ! 

خرید یو پی اس مناسب دیتاسنتر‌ ها و اتاق سرور که اطلاعات مهم و حساس بسیاری از کسب‌ و کارها را در دل خود دارند و لازمه تامین امنیت آنها، تامین تجهیزات لازم امنیتی است که شرایط مناسبی در مواقع بحرانی قطع برق برای این سیستم‌ها فراهم می‌کند تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد شده و بتوانند به روند عادی فعالیت خود ادامه دهند.

فراهم کردن برق پشتیبان با یو پی اس دیتا سنتر

از مهم‌ترین مسائل در یک مرکز داده سرویس برق بدون وقفه است. از این رو با توجه به دلایل مختلفی که منجر به قطع برق می‌شود نیاز به خرید یو پی اس داریم تا در کار دیتا سنتر خللی ایجاد نشود. در ضمن در دیتاسنترها علاوه بر سیستم یو پی اس از ژنراتورهای قوی تولید برق نیز برای مواقعی که مدت قطعی برق طولانی باشد، استفاده می‌شود.

مطلب پیشنهادی : خرید یو پی اس برای کاربردهای متنوع 

انواع یو پی اس دیتا سنتر -رام سیستم

دیتا سنتر چیست؟

اگر بخواهیم دیتاسنتر را در یک جمله تعریف کنیم می‌توانیم بگوییم که مرکز داده به مجموعه ای از سرویس‌دهنده ها، زیرساخت های ارتباطی، امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارائه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه (اینترنت، اینترانت، اکسترانت) استفاده می‌شود.

خرید یو پی اس دیتا سنتر از رام سیستم 

برای محافظت از داده ها در زمان نوسانات و قطعی برق میتوانید برای خرید انواع یو پی اس ، با رام سیستم در ارتباط باشید تا بهترین یو پی اس را از نظر جنس و کیفیت داشته باشید تا سالهای سال برای شما کار کند.  برای تعمیر یو پی اس در هر نوعی که دارید هم میتوانید با رام سیستم تماس بگیرید.

محصولات مرتبط یو پی اس دیتا سنتر