فروش یو پی اس مناسب

فروش یو پی اس مناسب

فروش یو پی اس مناسب

فروش یو پی اس مناسب ، یو پی اس به منظور حمایت از دستگاه‌ های الکتریکی مثل کامپیوتر و سیستم تلفن طراحی شده است تا در برابر مشکلات موقتی در منبع تغذیه محافظت ایجاد کند. خرید یو پی اس با ایجاد برق با ثبات از آسیب یا هدر رفتن اطلاعات که با یک خاموشی غیر منتظرۀ کامپیوتر، تلفن و دیگر اجزای حساس رخ میدهد، جلوگیری میکند.

مطلب پیشنهادی : فروش انواع یو پی اس صنعتی 

انواع یو پی اس و خرید یو پی اس مناسب 

تمام سیستم‌ های یو پی‌ اس مشابه هم نیستند. سه نوع اساسی یو پی‌ اس موجود است که شامل موارد زیر میشود :

Offline یا Standby : با خرید یو پی اس در زمان اختلال برق، از منبع برق نرمال به یک باتری داخلی شیفت میکنند. تأخیر زمانی کوتاهی تا وصل شدن باتری داخلی وجود دارد. هر چند که این تأخیر باید تا حدی کوتاه باشد که از Shutdown یا خاموشی کامپیوتر جلوگیری کند.

یو پی‌ اس تعامل بین خطوط (Line interactive) : یک ترانسفورماتور دارد تا با هر نوسان نیاز به استفاده از باتری داخلی کاهش یابد. این یونیت‌ ها ولتاژ خطوط را همواره کنترل میکنند و زمانی که ولتاژ پائین تر از حد مشخصی باشد، ترانسفورماتور را فعال میکند. باتری زمانی فعال میشود که ولتاژ پائین تر از آن حد ثبت شود.

یو پی اس آنلاین :  همواره برق را از یک باتری داخلی به دستگاه میرساند و باتری مداوم شارژ میشود. زمان نقص برق، هیچ تأخیر زمانی وجود ندارد زیرا این یونیت بعنوان منبع اصلی برق عمل میکند. زمان قطع برق، یو پی اس به تولید برق ادامه میدهد اما دیگر نمیتواند شارژ شود.

مطلب پر بازدید : تعمیر یو پی اس با بهترین خدمات

فروش یو پی اس مناسب- رام سیستم

خرید یو پی اس با در نظر گرفتن توان کمکی

فروش یو پی اس مناسب و احتیاجات دستگاه‌ های مصرفی شما تعیین میکنند که به چه میزان توان کمکی نیاز دارید. عموماً پیشنهاد میشود که در خرید یو پی اس ظرفیتی داشته باشد که حداقل ۲۵ درصد بیشتر از نیاز های کل ظرفیت دستگاه‌ های متصل به آن باشد. مثلاً یک کامپیوتر رومیزی که با ۱۸۰VA تا ۲۸۰VA جریان کار میکند، باید به یو پی‌ اس ۳۰۰VA مجهز شود.

با خواندن صفحۀ پشت دستگاه‌ های مصرفی بعد از خرید یو پی اس میتوانید میزان استفاده برق دستگاه خود را چک نمایید. از آنجائیکه این میزان لزوماً با واحد VA که در یو پی اس استفاده میشود بیان نمیشود، ماشین حساب خود را دم دست نگه دارید. اگر میزان جریان به آمپر بود، آن را در ولتاژ خط ضرب کنید (در امریکا ولتاژ خط معمولاً ۱۱۰ ولت و در ایران ۲۲۰ ولت است). سپس سایر دستگاه‌ های مصرف کننده را به آن اضافه کنید.

هم چنین باید تصمیم بگیرید که میخواهید یو پی اس مرکزی داشته باشید یا توزیع یافته. معمولاً شرکت‌ هایی که چندین کامپیوتر در یک اتاق دارند، ارتباط همه ی دستگاه‌ ها به یک یو پی‌ اس مرکزی را بصرفه‌ تر میدانند تا اینکه خرید یو پی‌ اس‌ های جدا انجام دهند. اما اگر کامپیوتر ها در چندین اتاق پخش هستند، یو پی‌ اس مرکزی دیگر انتخاب معقولی نخواهد بود.

فروش یو پی اس مناسب ، قیمت مناسب-رام سیستم

فروش یو پی اس با ظرفیت و زمان پشتیبانی بالا

ظرفیت و زمان دو عامل مرتبط به هم هستند، زیرا فروش یو پی اس ، با توجه به ظرفیت و انرژی خود، مدت زمان مشخصی دستگاه‌ های تحت پوشش خود را پشتیبانی میکند. زمان مورد پشتیبانی یک یو پی اس، زمانی است که یو پی اس میتواند در هنگام قطعی برق شهری، برق لازم برای فعالیت دستگاه‌ های الکترونیکی را تامین کند. طبیعی است که هر چه تعداد دستگاه‌ هایی که برق آنها باید تامین شود بیشتر باشد، یو پی اس باید زمان پشتیبانی بیشتری را تامین کند.

اکثر سیستم‌ های یو پی‌ اس به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که پس از قطع برق تا حدود ده دقیقه، از طریق انرژی ذخیره شده در باتری‌ ها برق خروجی (برای مصرف‌کنندگان) را فراهم کنند. به این مدت زمان Backup time گفته میشود. این زمان باید برای خاموش نمودن کامپیوتر ها مناسب باشد و از بین رفتن اطلاعات جلوگیری نماید.

از آن جهت که خرید یو پی اس برای کار کردن در زمان قطعی برق ، نیاز به باتری یو پی اس دارد ، پس بسیار مهم است که شما بدانید از یو پی اس در زمان قطعی برق چقدر انتظار کار دارید ، پس از اینکه توان مصرفی دستگاه مشخص شد به راحتی میتوان ups را انتخاب نمود سپس با علم به توان مصرفی و یو پی اس و زمان پشتیبانی میتوان آمپر باتری را حساب کرد .

مطلب پر بازدید : منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) 

فروش یو پی اس مناسب با شکل های مختلف

شکل عمومی و اندازه فروش یو پی اس در انتخاب آن یک عامل مهم است. ظرفیت باتری ‌UPS‌ ها در ابعاد کلی این سیستم نقش بسزایی دارد، به نحوی که هر چه باتری ‌UPS ها بزرگ و ظرفیت آنها بیشتر باشد، سایز آن بزرگتر است و مشتری متناسب با ظرفیت مورد نیاز خود، سایز یو پی اس را انتخاب میکنند.

یو پی اس ها از نظر شکل به دو دسته Tower و Rackmount تقسیم میشوند:

UPS Tower  : درون قابی قرار گرفته‌ و برای اینکه در مجاورت وسیله‌ ای که پشتیبانی میکند، قرار گیرد، روی زمین گذاشته میشود.

UPS‌ Rackmount : در رک قرار میگیرد و برای پشتیبانی از سرور، سخت افزار‌ های شبکه و دیگر تجهیزات است. این شکل UPS ها مزایایی دارند که توجه صنایع و کسب‌ و‌ کار‌ ها را به خود جلب کرده است : مثلا ارتفاع این نوع یو پی اس قابل افزایش است، باعث صرفه‌جویی در فضا میشوند و اجزای سیستم یو پی اس در مجاورت هم دیگر قرار میگیرند.

مطلب بیشتر : یو پی اس مناسب برای شرکت ها

فروش یو پی اس مناسب ، خرید یو پی اس -رام سیستم

خرید یو پی اس با قیمت مناسب تهیه کنید ! 

برای خرید یو پی اس با کیفیت بالا و قیمت مناسب میتوانید با شرکت رام سیستم در ارتباط باشید. شرکت رام سیستم در نظر دارد تا بهترین یو پی اس را با کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز عرضه کند ، همچنین تعمیر یو پی اس توسط متخصصان شرکت رام سیستم انجام می شود .

برای اینکه در خرید یو پی اس موفق باشید کافیست با شرکت رام سیستم در ارتباط باشید و برای خرید یو پی اس صنعتی، اداری، خانگی و .. همین حالا اقدام نمایید. خرید یو پی اس با قیمت مناسب را با شرکت رام سیستم تجربه کنید.

بهتر است برای خرید و فروش یو پی اس با شرکت رام سیستم در ارتباط باشید.