فروش یو پی اس با باتری بادوام-رام سیستم

فروش یو پی اس با باتری بادوام

فروش یو پی اس با باتری بادوام

فروش یو پی اس با باتری مناسب ، با قیمت مناسب و کیفیت بالا دیگر آرزوی محال نیست ، اگر از کیفیت های پایین خسته شده اید و میخواهید بعد از خرید یو پی اس یک باتری برای روز مبادا نگه دارید میتوانید از ما خرید کنید ، همچنین در ادامه مطلب به نقش اساسی باتری در یو پی اس میپردازیم.

مطلب بیشتر : فروش یو پی اس مناسب 

برای خرید یو پی اس از اجزای آن آگاهی دارید ؟

یک دستگاه یو پی اس از اجزایی همچون باتری، یک سو کننده شارژیا مبدل جریان متناوب به جریان مستقیم ، مبدل جریان مستقیم به متناوب یا INVENTER و شارژر تشکیل شده است.

دستگاه یو پی اس دستگاهی الکترونیکی می باشد که به منظور تامین دائم انرژی برای دستگاه‌های مصرف کننده طراحی شده است که به اختلالات موجود در شبکه و قطع و وصل برق بسیارحساس است و به دلیل حساسیت های بسیار بالا به قطعی ونوسانات برق مجموعه های درمانی و بیمارستانی ، مخابراتی ، کامپیوتری و غیره ، از تجهیزات موردنیاز این مجموعه ها می‌باشند.

تغییراتی همچون افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، تغییر فرکانس، از نمونه مشکلات ایجاد شده بر روی شبکه‌ برق شهری هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی ودستگاه های تولید شده ودقت وحساسیت های بالای آنها وکاربرد های خاص و ویژه خود خود به تجهیزاتی خرید یو پی اس همچون منبع تغذیه بدون هیچ گونه وقفه ای نیاز مند هستند تا ولتاژ و فرکانس ثابت و قابل اطمینان را تامین نماید.

مطلب پیشنهادی : فروش انواع یو پی اس صنعتی 

در خرید یو پی اس به کیفیت باتری آن توجه کنید ! 

در زمان خرید یو پی اس خصوصیت دیگر باتری UPS که باید در نظر قرار داد، عمر مفید آن می باشد. عمر مفید باتری های سرب اسیدی به صورت نرمال ۵ تا ۶ سال می باشد و در بهترین حالت ۱۰ تا ۱۲ سال عمر مفید دارند. عمر مفید باتری ها بستگی به شرایط محیطی محل باتری نیز دارد . در صورتی که باتری UPS در دمای بالا کار کند عمر مفید آن به شدت کاهش می یابد. همچنین مدت زمان و شدت شارژ و دشارژ باتری نیز به عمر باتری وابسته است. به طور مثال در صورتی که به مدت طولانی و یا با شدت زیاد عملیات شارژ انجام بپذیرد طول عمر باتری کاهش یافته و ممکن است باعث خرابی آن شود.

فروش یو پی اس با باتری بادوام قیمت ارزان

باتری های مورد استفاده در دستگاه یو پی اس 

فروش یو پی اسبا باتری بادوام قابل استفاده  ، باتری های نیکل کادمیم و اسیدی سربی هستند. بهترین و مناسب ترین باتری برای یو پی اس ها نوع سربی اسیدی است که دارای دو نوع تر یا درپوش باز و خشک یا درپوش بسته می باشد.

باتری خشک یا درپوش بسته به علت این که نیاز کمی به سرویس و نگهداری دارد و نسبت به نوع دیگر دارای طول عمر بیشتری است، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. در صورتی که شرایط خاص و یا عملکردهای خاصی از باتری انتظار داشته باشیم ممکن است نوع باتری و یا ولتاژ باتری UPS متفاوت باشد.

برای خرید یو پی اس و استفاده ی دراز مدت بهتر است از  باتری نیکل کادمیوم استفاده می شود . برای انتخاب باتری مناسب UPS لازم است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشیم.

فروش یو پی اس در مدل های مختلف ممکن است باتری ها در انواع مختلف را به عنوان باتری متصل قبول نکنند که بدین منظور سازنده آنها نوع باتری قابل اتصال به آنها را ذکر می کند. جدای ازین موارد عوامل محیطی و خصوصیات فیزیکی و کارکرد باتری از جمله عواملی هستند که روی انتخاب باتری مناسب تاثیر گذارند هستند .

سرب اسید ، نیکل کادمیوم ، لیتیوم و آلکالین عموم باتری هایی هستند که برای UPS ها به کار برده می شوند . بهترین نوع باتری ، باتری سربی اسیدی است که با توان ۱۲ ولت در بازار هم عرضه شده است. تنها باتری با عمر بالای ۱۰ سال باتری نیکل کادمیوم است.

مطلب پر بازدید : مزایای خرید یو پی اس چیست؟

فروش یو پی اس با باتری بادوام

باتری یو پی اس خطری برای محیط نخواهد داشت !

برای اینکه خطری محیط مورد نظر را تهدید نکند باید در باتری یو پی اس در پوش بسته، عملیات شارژ و دشارژ را در یک خانه سلولی سر بسته انجام می شود که خطرات زیستی برای محیط های کاری نخواهد داشت.

دومین عامل موثر ،خصوصیات فیزیکی باتری یو پی اس می باشد. در زمان خرید یو پی اس باید به سایز و حجم باتری UPS که باعث ایجاد محدودیت مرتبط با فضای کابینت باتری و همچنین چیدمان و دسترسی آن ایجاد می کند یکی از عواملی است که باید در نظر گرفته شود. یکی دیگر از خصوصیات باتری UPS که در ارتباط با کارکرد آن می باشد مولفه راندمان چرخه شارژ و دشارژ می باشد که در مواردی که منابع انرژی کم بوده و امکان استفاده بیشتر از باتری بیش تر است، مهم تر می باشد.

همین طور باید در نظر داشت که همه باتری هایی که قابلیت شارژ دارند، برای شارژ مجدد محدودیت ها و مسائلی دارند که می بایست قبل از انتخاب مد نظر قرار بگیرد. حتی نوع شارژر در این باطری ها هم موثر و مفید است.

خرید یو پی اس با باتری با دوام 

فروش یو پی اس با باتری بادوام را از رام سیستم بخواهید ، رام سیستم در نظر دارد که بهترین یو پی اس را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید که بتوانید یک یو پی اس با باتری مقاوم داشته باشید که زود شارژ تمام نکند و در مرور زمان خراب نشود که مجبور به تعویض شوید.

پس بهتری است برای خرید یو پی اس با دوام بالا با رام سیستم در ارتباط باشید اگر هم مشکلی برای یو پی اس شما پش آمد میتوانید تعمیرات یو پی اس را هم به کارشناسان رام سیستم بسپارید کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کرده تا یو پی اس مورد نظرتان را سفارش دهید.