فروش انواع یو پی اس صنعتی-رام سیستم

فروش انواع یو پی اس صنعتی

فروش انواع یو پی اس صنعتی

فروش انواع یو پی اس صنعتی ،  امروزه در سراسر صنایع مانند نفت و گاز، آب / فاضلاب، دریایی، معدن، هسته ای، تولید برق متداول، صنایع انتقال و توزیع برق، می توانیم انواع مختلف یو پی اس را پیدا کنیم: سیستم های UPS استاندارد (که اغلب در ساختمان های اداری / فنی اتاق ها) و سیستم های صنعتی یو پی اس  که اغلب در سخت ترین و شدید ترین محیط ها مواجه می شوند .

فروش یو پی اس صنعتی  به عنوان یک عنصر کلیدی برای جلوگیری از قطعی ناگهانی و خراب شدن وسایل صنعتی به حساب می آید . در سیستم برق گسترده تر، یکی از نقش های اصلی یو پی اس این است که یک منبع برق موقت پشتیبان به یک منبع قدرت دیگر جایگزین، زمانی که قدرت برق قطع شود، ارائه می شود.

مطلب بیشتر : خرید و فروش انواع یو پی اس 

فروش انواع یو پی اس صنعتی با قیمت ارزان - رام سیستم

خرید یو پی اس صنعتی 

ظاهر فیزیکی سیستم های یو پی اس صنعتی اغلب با دستگاه های آنالوگ مجهز شده اند، بنابراین ابزار دقیق و HMI متفاوت از UPS معمولی است. فروش یو پی اس صنعتی نیز با توجه به محوطه های سختگیرانه، فیلتر کردن و سایر عوامل، بیشتر از یک UPS تجاری با امتیاز های قدرت مشابه هستند.

یک یو پی اس صنعتی باید بتواند در شرایط سخت که ممکن است گرم، مرطوب یا مرطوب باشد، مقاومت کند و در شرایط سخت قرار گیرد. برای جلوگیری از چسبیدن به گرد و غبار یا آب در مکان هایی مانند کارخانه ها یا معادن؛ و برای استفاده در مناطق فعال لرزه ای بالاتر گواهی می شود. فروش یو پی اس  صنعتی نیز برای مقاومت در برابر درجه های بالایی از ارتعاش طراحی شده است .

به منظور حساسیت‌هایی که در پروژه‌های صنعتی وجود دارد، با هدف جلوگیری از انتقال نوسانات شدید و با زمان کوتاه ولتاژ شبکه  به خروجی و بارهای حساس از ترانسفورمر ایزوله در خروجی ، یو پی اس صنعتی استفاده می‌شود.

مطلب پر بازدید : مزایای خرید یو پی اس چیست؟

فروش انواع یو پی اس صنعتی- رام سیستم

خرید یو پی اس صنعتی ضروری است ؟

استفاده از دستگاه های یو پی اس در بیمارستانها و کارخانجات و مخابرات بسیار ضروری میباشد چرا که قطع برق و نوسانات حاصل از آن می تواند ضررهای جبران ناپذیری به بار آورد.

به طور معمول، یو پی اس صنعتی با توجه به استفاده از قطعات با کیفیت بالاتر طول عمر طولانی‌تری (۲۰-۳۰ سال) را تجربه می‌کند. اجزای الکترونیکی به طور خاص برای چنین عمر طولانی طراحی شده‌اند و تأمین‌کنندگان سیستم‌های صنعتی برای مدت طولانی در دسترس بودن قطعات یدکی را تضمین می‌کند.

محدوده دمای یو پی اس صنعتی از صفر تا ۴۰ درجه سانتیگراد است. یو پی اس های صنعتی مقاومت قابل توجهی در برابر شرایط محیطی خاص، که ممکن است گرم، مرطوب (قابلیت تحمل تا رطوبت ۱۰۰ درصد)، دارای گرد و غبار فراوان، سر و صدای زیاد و ارتعاشات احتمالی دارند (شرایطی که در کارخانجات، معادن و مکان‌های خاص دیده می‌شود).

به منظور افزایش قابلیت اطمینان کلی سیستم و همچنین امکان تأمین انرژی بار به هنگام انجام تعمیرات، در پروژه‌ های صنعتی از مدار bypass موازی سیستم یو پی اس صنعتی استفاده می‌شود. این مدار می‌تواند به صورت مکانیکی یا به صورت الکترومکانیکی (با استفاده از کلیدهای استاتیکی) پیاده‌سازی شود. از طرف دیگر تمام UPS های صنعتی دارای مدار bypass داخلی اتوماتیک می‌باشد که به هنگام وقوع خطا در عملکرد یو پی اس (UPS)  مانند اضافه بار، تغذیه بار خروجی توسط مدار bypass داخلی یو پی اس‌ انجام میشود و پس از رفع خطا به صورت اتوماتیک یو پی اس به حالت کار عادی خود بر می‌گردد.

مطلب پیشنهادی : خرید یو پی اس دیتا سنتر

فروش انواع یو پی اس صنعتی

فروش یو پی اس با قیمت مناسب 

فروش یو پی اس صنعتی با قیمت مناسب و ارزان ، ممکن است با خواندن این تیتر متعجب شوید . چون یو پی اس های صنعتی بسیار گران قیمت هستند به طوری که ممکن است شما از خرید یو پی اس صنعتی پشیمان شوید.

اما باید این خبر را به شما بدهم که شرکت رام سیستم در زمینه ی فروش یو پی اس صنعتی با قیمت مناسب فعالیت درخشانی دارد که میتوانید برای خرید با آنها در ارتباط باشید.

شرکت رام سیستم بهترین یو پی اس با کیفیت مناسب به شما عزیزان عرضه میکند به طوری که چندین سال کار میکند و احتیاجی به تعمیر نخواهید داشت . در صورت تعمیر یو پی اس هم در هر مدل و طرحی میتوانید روی متخصصان رام سیستم حساب کنید.

همین حالا به فکر خرید یو پی اس صنعتی باشید ! 

اگرکارخانه ، بیمارستان و … یو پی اس ندارد همین حالا اقدام کنید ، زیرا یو پی اس برای صنایع مهم است تا آن ها را از قطعی برق نجات دهد .

برای اینکه در خرید یو پی اس موفق باشید کافیست با شرکت رام سیستم در ارتباط باشید و برای خرید یو پی اس صنعتی همین حالا اقدام نمایید. خرید یو پی اس با قیمت مناسب را با شرکت رام سیستم تجربه کنید.

برای در ارتباط بودن با رام سیستم کافیست روی دکمه ی زیر کلیک نمایید تا مشاوران متخصص رام سیستم شما را در زمینه ی خرید بهترین یو پی اس صنعتی ، شرکتی ، خانگی راهنمایی کنند.