خرید یو پی اس خانگی تک فاز یا سه فاز

خرید یو پی اس خانگی تک فاز یا سه فاز

خرید یو پی اس تک فاز یا سه فاز ، کدام یک بهتر است ؟

خرید یو پی اس تک فاز یا سه فاز ، یو پی اس ها بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله: شکل موج خروجی، تک فاز و سه فاز بودن و تکنولوژی ساخت طبقه بندی می شوند.

مطلب پیشنهادی : خرید یو پی اس دیتا سنتر

فروش یو پی اس خانگی - رام سیستم 02188947233

ویژگی های یو پی اس تک فاز فرکانس بالا

۱ – دامنه وسیع ولتاژ ورودی ،۲ – حفاظت تمام اتوماتیک ،۳ – نمایشگر ال سی دی ،۴ – نرم افزار قدرتمند مدیریت یو پی اس ،۵ – کارآیی بسیار بالا ،۶ – ضریب توان ورودی بالا، ۷ – قابلیت تنظیم سطح ولتاژ خروجی، ۸ – قابلیت اتصال به ژنراتور، ۹ – راه اندازی خودکار در زمان برگشت برق، ۱۰ – ضریب توان ورودی بالا

خرید یو پی اس خانگی تک فاز بهتر است یا سه فاز ؟

خرید یو پی اس تک فاز به منظور محافظت از قسمتهای سخت افزاری دستگاه های خانگی و صنعتی به هنگام قطع غیر منتظره برق طراحی شده است. مشکلات برق ممکن است هر لحظه رخ دهد. UPS ها طیف وسیعی از مزایای مختلف را برای اطمینان از امنیت اطلاعات و سخت افزار ارائه می دهند.

یکی از تقسیم بندی های انواع یو پی اس بر اساس دو فرمت مختلف، تک فاز و ۳ فاز می باشد. هر دو به منظور حفاظت از منابع برق کسب و کار از حوادث غیرمنتظره که می توانند تجهیزات فنی را تحت تأثیر قرار دهند، طراحی شده اند، اما هر دو نوع UPS برای محیط های مختلف کار می کنند.

مطلب پیشنهادی : خرید یو پی اس اداری

خرید یو پی اس تک فاز به چه معناست؟

یک یو پی اس تک فاز با استفاده از قدرت الکتریکی جریان متناوب که در آن جریان ولتاژ و جریانی در جهت و مقیاس بطور یکنواخت تغییر می کند و معمولا ۶۰ بار در ثانیه است.

سیستم های تک فاز اشاره به استفاده از یک منبع ورودی تک و یک منبع خروجی به تجهیزات الکتریکی دارند، نمونه هایی از جمله عرضه برق از سوکت های  تامین کننده های تک فاز برای استفاده در دستگاه ها و سخت افزارهای کوچک مانند سیستم های امنیتی منازل، سوئیچ های شبکه، سیستم های کامپیوتری خانگی و یا هر وسیله ای که از استاندارد پین ۳ بهره می گیرد برای کاربران خانگی استفاده می شود.

خرید یو پی اس تک فاز برای محیط ها و کسب و کارهایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به برق کمتر از ۲۰ کیلو وات است. آنها معمولا یک راه حل عملی و مقرون به صرفه برای برنامه های کاربردی با نیازهای kVA کم مانند کسب و کارهای کوچک، دفتر خانه و دفاتر رسانه ای است.

علاوه بر این، نصب پلاگین یو پی اس تک فاز و بازی خارج از خط یا UPS و خطوط تعاملی آسان است. کاربر نهایی آن را اغلب در هنگام راه اندازی اولیه کامپیوتر انجام می دهد و نیازی به نصب از طرف تکنسین ندارد.

مطلب بیشتر :  خرید و فروش یو پی اس 

خرید یو پی اس خانگی تک فاز -رام سیستم 02188947233

یو پی اس سه فاز خانگی چیست ؟

در یو پی اس های سه فاز، مدار قدرت ترکیبی از سه جریان متناوب است که در فاز ۱۲۰ درجه متفاوت است. در نتیجه، قدرت هرگز به صفر نمی رسد، و امکان بارگذاری بیشتر را خواهد داشت.

سه سیستم فاز اشاره به استفاده از تمام سه فاز است که از شبکه برق کشوری تولید می شود. یک سیستم سه فاز الکتریکی به منبع الکتریکی متشکل از سه امواج سینوسی اختصاصی به عنوان یک پیکربندی سه سیم   به عنوان منابع ورودی به تجهیزات الکتریکی نصب می شود. خروجی به سه مرحله تقسیم می شود اما می تواند منحصر به فرد باشد .

خرید یو پی اس سه فاز برای کاربردهای با توان بالا با توجه به توانایی خود برای توزیع مقادیر زیادی از قدرت در یک منطقه / فاصله بزرگ استفاده می شود. استفاده از یو پی اس های ۳ فاز برای دستگاه هایی مانند  دیتا سنتر ، ساختمان های بزرگ تجاری و پاساژها، کارخانجات و دستگاه های صنعتی و تجهیزات پزشکی یا در سیستم حمل و نقل و فرودگاه ها کاربرد دارد.

خرید یو پی اس خانگی-رام سیستم

خرید یو پی اس خانگی 

لوازم برقی برای برق ورودی ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت طراحی میشوند و سیستمهای ذخیره انرژی باید قابلیت تولید برق متناوب با ولتاژ استاندارد را داشته باشند. خرید یو پی اس مورد استفاده مصارف خانگی باید دارای قابلیت تنظیم مدولار باشند تا حداکثر تطابق با مصارف متغیر خروحی در طول شبانه روز را داشته باشند. همچنین قابلیت مانیتورینگ مصرف سیستم و نوسانات یرق ورودی توسط پورت هوشمند و اتصال به نرم افزار پر قدرت از جمله ویژگی های مورد نیاز برای سیستم های خانگی است.

استفاده از سیستم یو پی اس در ساعات کم مصرف مانند ساعات نیمه شب و صبح زود و استفاده از آن در ساعات پیک مصرف علاوه بر کاهش هزینه برق مصرفی خانوار موحب بهینه شدن برق مصرفی و افزایش عمر لوازم برقی خانه میشود.

محصولات یو پی اس خانگی

از کجا یو پی اس خانگی تهیه کنم ؟ 

برای خرید یو پی اس خانگی در مدل های مختلف میتوانید با رام سیستم در تماس باشید تا بهترین یو پی اس خانگی را به خدمت شما مشتریان عزیز ارائه کنند. و همچنین برای تعمیر یو پی اس خانگی ، یو پی اس اداری و هر نوع یو پی اس که دارید با تیم رام سیستم در تماس باشید.