خرید یو پی اس برای آسانسور

خرید یو پی اس برای آسانسور

خرید یو پی اس برای آسانسور چه فایده ای دارد ؟

خرید یو پی اس برای آسانسور  ، آسانسورها از جمله تجهیزات مهم ساختمانی می باشند که امروزه در بیشتر آپارتمانهای ۳ طبقه و بیشتر دیده می شود. کاربرد این وسیله در دنیای کنونی بقدری شایع شده است که حتی در بناهای ۲ طبقه نیز گاها دیده میشود و افراد تمایل روز افزونی یه استفاده از آن دارند.

خرید یو پی اس برای آسانسور

اهمیت وجود یو پی اس برای آسانسور

در تمام این آسانسورها، مشکل خطرات ناشی از قطع برق و سیستمهای ذخیره مکانیکی غیر قابل رفع است و همیشه احتمال گیر افتادن افراد در آسانسور در اثر قطع برق و یا خراب شدن آسانسور در اثر فرسودگی سیتمهای وزنه وجود دارد. کاربرد یو پی اس برای آسانسور در اینجا روشن می شود.

یو پی اس قادر است برق تک فاز یا ۳ فاز مورد نیاز آسانسور را تامین و از اتفاقات فوق جلوگیری کند. به این وسیله نیاز چندانی نیز به سیستم ذخیره وزنه ای نخواهد بود و تا حدی از هزینه آسانسور کاسته نیز می شود. هزینه بهره برداری و نگهداری و تعمیرات یو پی اس بمراتب کمتر از سیستمهای وزنه است.

خرید یو پی اس برای آسانسور

وظایف دیگر یو پی اس به جزء تامین برقی چیست ؟

یو پی اس علاوه بر تامین انرژی و برق اضطراری آسانسور و سایر دستگاه های اکترونیکی می تواند در زمان نوسانات و نویزهای برق که ممکن است در خود سیستم داخلی و حتی در ورودی برق شهری باشد محافظت کرده و باعث افزایش طول عمر آسانسور و متصلات آن و یا سایر دستگاه های الکترونیکی شود.

همچنین یو پی اس ها دارای باطری یو پی اس داخلی و باتری یو پی اس خارجی در صورتی که نیاز باشند میتوانند مجهز گردند. باطری ها می توانند برق تک فاز و ۳ فاز آسانسور و هر دستگاه برقی تغذیه کنند و از بروز مشکلات احتمالی (قطع برق، از کار افتادن سیستم ها، نوسانات برق، نویزهای سیستم های داخلی، خرابی دستگاه های الکترونیکی) جلوگیری و محافظت کنند.

ژنراتور یا یو پی اس ؟

ژنراتورها با سوخت های فسیلی کارکرده و در هنگام قطع برق پس از حدود چند ثانیه وارد مدار می شوند. به دلیل ماهیت فیزیکی آنها نیاز به نگهداری مدوام، تانکر ذخیره سوخت و نیاز به فضایی جهت تعبیه این تانکر دارند و همینطور کار ژنراتورها توام با سر و صدا است.

ژنراتورها هنگام قطع برق، موجب بروز وقفه می شوند ولی یو پی اس (UPS) هیچگونه وقفه ای را ایجاد نمی کند. بدلیل اینکه اساسا یو پی اس بعنوان یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن ، تامین برق بدون وقفه توان مورد نیاز بار مصرفی دستگاه در حال کار می باشد .

UPS بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، مانع از نفوذ اثرات نویز و اختلالات شبکه برق به تجهیزات و دستگاه های مصرف کننده می گردد.

ژنراتورها داری یک موتور هستند که منبع ورودی انرژی مکانیکی است. از اینرو تغییر فرکانس ژنراتورها به دلیل تغییر سرعت موتور باعث به هم خوردن سنکرونیزاسیون در وسایلی می شود که با برق شهر سنکرون (برق متناوب AC) شده اند. این مورد نیز یکی دیگر از مشکلات ژنراتورها یا موتورهای برق محسوب می گردد.

لذا تامین برق مدوام و قابل اعتماد و همچنین تامین برق اضطراری بدون وقفه برای بالابرها و آسانسورها امری حیاتی است، بدین منظور تاکید اکید به استفاده از دستگاه های یو پی اس در آسانسورها می گردد.

انواع یو پی اس صنعتی

جلوگیری از خطرات جانی و مالی با نصب یو پی اس 

تعمیر یو پی اس ، نگهداری و پشتیبانی ups خیلی ارزان تر و به صرفه تر از تعمیرات آسانسور و بالابر و همچنین متحمل شدن خسارت های جانی و مالی است.

استفاده از یو پی اس برای آسانسور و تامین برق ذخیره اضطراری و برق ذخیره بالا رفتن آسانسور یک روش مفید برای کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی است.

وقتی یو پی اس نصب میکنید دیگر مثل قدیم ها استرس این را ندارید که ممکن است در زمانی که برق میرود در آسانسور بمانیم یا از نظر جانی و مالی تهدید شویم.

خیلی ها هستند با این فکر سوار آسانسور نمیشوند ، اما با خرید یو پی اس و نصب آن دیگر با خیال راحت میتوانید از آسانسور حتی در زمان های رفتن برق و نوسانات برقی میتوانید از آسانسور استفاده کنید.

“با خرید یو پی اس سلامت آسانسور آپارتمان را تضمین کنید”

فروش یو پی اس آسانسور با قیمت مناسب

برای خرید یو پی اس آسانسور و مراکز اداری و … میتوانید با رام سیستم بهترین شرکت عرضه کننده انواع یو پی اس با مارک ها متنوع و اورجینال است در ارتباط باشید.

رام سیستم علاوه بر خرید یو پی اس خدماتی از جمله فروش یو پی اس ، تعمیر یو. پی اس به صورت حرفه ای را انجام میدهد که میتوانید در صورت خرابی یو پی اس با آن ها تماس بگیرید.

برای سفارش یو پی اس میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.