جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس ، به راحتی میتوانید با خرید یک یو پی اس از سرقت سارقان فرصت طلب جلوگیری کنید حالا در ادامه با ما در ارتباط باشید تا آگاهی بیشتری کسب کنید.

مطلب بیشتر : خرید و فروش یو پی اس

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

قطع برق راه سرقت را برای سارقان باز میکند ! 

اگر دقت کرده باشید در تابستان برق های خانه ها و محل کارهای خیلی بیشتر می رود ، این یک مشکل اساسی است که باعق خرابی دستگاه های برقی می شود ، اگر در روز برق برود که چه بهتر هیچ ترسی از بابت سارقان ندارید اما وقتی که شب برود ترس تام وجودمان را میگیرد که نکند سارقی از راه پله ها وارد خانه شود و همه ی وسایل را جمع کند و ببرد. در زمان های قدیم به دلیل کمبود تکنولوژی این مشکل اساسی بود اما امروز میتوانید برای جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس از رفتن برق ساختمان جلوگیری کنید و به راحتی به زندگیتان بدون ترس ادامه دهید.

مطلب پیشنهادی : خرید یو پی اس ارزان قیمت

خرید یو پی اس چگونه جلوی سارقان را میگیرد؟

اول با طرز کارکرد یو پی اس آشنا شویم تا بدانیم که چگونه  جلوی سارقان را با خرید یو پی اس میگیریم ؟

یو پی‌ اس یا منبع تغذیه بدون وقفه وسیله‌ای است که در کنار یک رایانه (یا مصرف‌کننده برقی دیگر) نصب می‌شود و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامهٔ کار در حالت نرمال را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند. یو پی اس های کوچک معمولاً درون خود، یک باتری دارند که هنگام وجود برق در حالت عادی آن را شارژ میکنند.

هنگام قطع برق یا افت ولتاژ زمانی که ولتاژ از یک مقدار کمتر شود یو پی اس بطور اتوماتیک منبع تغذیه رایانه را از برق شهر به باتری موجود درون خود تغییر میدهد این کار در مدت زمانی حدود یک یا ۲ میلی‌ ثانیه انجام میپذیرد و در نتیجه رایانه متوجه قطع جریان الکتریکی نشده و به کار خود ادامه میدهد.

پس دیگر برق رفتنی را شما احساس نمیکنید شاید از همسایگان بشنوید که دیشب برق رفته و تمام وسایل برقیشان سوخته است اما شما با غرور و افتخار میگویید که اصلا ما رفتن برق را حس نکردیم و به آن پیشنهاد خرید یو پی اس را بدهید تا آن هم بتوانید در این اوضاع گرانی از وسایل برقی خانه اش محافظت کند.

مطلب بیشتر : خرید یو پی اس برای دندانپزشکی

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

خرید یو پی اس چه فایده ای دارد ؟

خرید یو پی اس میتواند از وسایل برقی شما محافظت کرده و از سرقت رفتن وسایلتان جلوگیری کند ، البته برای خرید یو پی اس باید با مشاوران فروش یو پی اس در ارتباط باشید تا بهترین یو پی اس متناسب با کار شما را پیشنهاد کند ، پس با مشاوران رام سیستم در ارتباط باشید تا بهترین یو پی اس را به شما پیشنهاد کند.

یک پشتیبان باتری و تامین‌کننده نیروی مورد نیاز یعنی یو پی اس (UPS) میتواند نقش نجات دهنده را در زمان قطعی برق داشته باشد.

رعد و برق در برابر خطوط برق و ایستگاه  های الکترونیکی میتواند منجر به صدمات اساسی به تجهیزات الکترونیکی و حتی کاربران خانگی و تجاری، ده ها تا صد ها مایل دورتر شود.

با این وجود، بسیاری از خشها، موجهای بلند و پارازیتها روزانه در منازل و ادارات رخ میدهند که میتوانند اثرات مخربی بر سخت افزار و نرم افزار شما داشته باشند.

این دستگاه قدرت دریافتی برق که بر اثر نوسان برق گاها با افرایش یا کاهش ولتاژ رو به رو می شود را تنظیم کرده و به دستگاه مورد نظر بدون هیچگونه آسیبی میرساند. استفاده از یو پی اس (UPS) در هنگام قطعی برق میتواند منجر به خاموش شدن با اطمینان کامپیوتر و سایر وسایل الکتریکی شود.

از یو پی اس بسته به تجهیزات و کاربرد آن میتوان در ادارات ،کارخانجات و بیمارستان ها و…. استفاده نمود. برای اینکه بتوانیم با مشکلات برق AC که در سیستمها طراحی شده و تولید شده مقابله کنیم از UPS استفاده میشود.

خرید یو پی اس عامل ضد سرقت

در متن بالا که حتما خواندید فایده های خرید یو پی اس را باهم خوانیدیم و فهمیدیم که این یو پی اس چقدر میتواند برای ما مفید واقع شود و ما از خرید آن کوتاهی کردیم.

عامل ضد سرقت برای خانه ها و هر اداره ای یو پی اس است که به راحتی میتواند از رفتن برق جلوگیری کرده ، تا سارقان به در بسته بخورند.

یو پی اس برای دندانپزشکی ها ، بیمارستان ها ، اداره های ، مخابرات ، و … جزء ضروری ترین وسیله است که حتما باید به خرید آن فکر کنید ، یو پی اس اندازه های مختلفی دارد که با توجه به نیاز شما بررسی می شود به شما پیشنهاد می شود.

اگر در منزلتان لوازم برقی زیادی دارد و نگران این هستید که موقعی که خانه نیستید ممکن است وسایلتان بسوزد ، یو پی اس به راحتی از وسایل شما زمانی که خانه نیستید محافظت می کند از ولتاژ بالایی که ممکن است به ضرر دستگاه های برقی شما تمام شود هم جلوگیری خواهد کرد .

 

جلوگیری از سرقت با خرید یو پی اس

سفارش یو پی اس از کدام شرکت ؟

پس اگر تصمیمتان قطعی شد و میخواهید از دست رفتن برق خلاص شوید کافیست از شرکت رام سیستم یک یو پی اس متناسب با نیازتان تهیه کنید ، رام سیستم در زمینه ی خرید و فروش یو پی اس و همچنین تعمیر تخصصی یو پی اس فعالیت درخشانی دارد که میتوانید به راحتی با آن ها در ارتباط باشید.

رام سیستم دارای مشاوران تخصصی است که به راحتی میتواند به شما یک یو پی اس متناسب با بودجه ، نیاز شما پیشنهاد کند و سالهای سال به راحتی از آن استفاده کنید.